O nás

 

Firma Ing. Ivo Šrámek - SIVORA vznikla v roce 2003 jako logický důsledek tlaku na opakované požavky řady menších i velkých firem na Ostravsku a okolí o pomoc při zajišťování výrobní náplně nebo naopak o zajištění kooperací z důvodu kapacitní přetíženosti, požadavků na technologické poradenství v oblasti obrábění kovů a na koordinaci zadaných činností u dodavatelských subjektů.
Vzhledem k bohatým zkušenostem v těchto oblastech a hluboké znalostí trhu začala firma nejprve zajišťovat zakázkovou náplň pro společnosti s menším přehledem na trhu strojírenské výroby nebo absencí obchodních oddělení, později se víc a víc zaměřovala na komplexní zajišťování požadavků zákazníků zejména v oblasti realizace výroby a to v součinnosti s dodávkami nástrojů, měřidel a technologickým poradenstvím.
Ostatní aktivity přibývaly společně s potřebami zákazníků v oblasti řešení odpadů, likvidací použitých nástrojů a v neposlední řadě s požadavkem komplexností nabízených služeb.
Hlavní devízou firmy je široká nabídka obráběcích a výrobních kapacit, 100% zakázková a platební kázeň v dohodnutých termínech a vysoká profesionalita v přístupu k zákazníkovi.

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Kontakt

Ing. Ivo ŠRÁMEK - SIVORA

i.sramek@tiscali.cz

Kancelář:
Pohraniční 23 – Areál BIC Ostrava
703 00 Ostrava - Vítkovice

Sídlo firmy – fakturační adresa:
Jistebník 6, 742 82 Jistebník
IČO: 732 080 108
DIČ: CZ5705262266

Mobil: 602 559 075
Tel./fax: 595 953 328

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode